Toyota Business Plus

Gaunama nauda

Dėl patikimų variklių ir atsarginių dalių Toyota automobilius išlaikyti nėra brangu. Mūsų modelių išliekamoji vertė yra aukšta, o priežiūros išlaidos mažos. Toyota Safety Sense saugos sistemų paketą sudaro : pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema, kuri stebi kelio ženklus, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji sistema, kuri išlaiko važiavimo kryptį vienoje eismo juostoje, Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, numatančia galimus susidūrimus su kitais automobiliais ar pėsčiaisiais, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri išlaiko numatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės net ir intensyvaus eismo metu, bei automatinė tolimųjų šviesų sistema, optimaliai pagerinanti matomumą tamsiu paros metu važiuojant bet kokiais keliais.

Hibridinių automobilių teikiami privalumai verslui

Toyota hibridiniai automobiliai gali puikiai įsilieti į Jūsų įmonės automobilių parką. Jie pasižymi klasėje pirmaujančia žemiausia išlaikymo kaina, aukštos kokybės specifikacijomis ir nepaprastai mažomis CO2 emisijomis, o tai padeda sumažinti mokesčius. Mūsų hibridai pasirengę sunkiai dirbti, kad sutaupytų Jūsų verslui pinigų.

Plačiausias hibridų pasirinkimas

Nuo pat 1997 m. mūsų hibridinių automobilių šeima nenustoja augusi. Dabar galima pasirinkti iš septynių kėbulo tipų, įskaitant kompaktiškąjį Yaris Hybrid, aukštos kokybės hečbeką Corolla, erdvų Corolla Touring Sports, elegantišką Corolla sedaną, drąsaus dizaino C-HR ir neprilygstamą RAV4 Hybrid. Būdami hibridinių automobilių lyderiais galėsime pasiūlyti variantą, kuris atitiks bet kokius Jūsų verslo poreikius.

Užtikrinta kokybė ir patikimumas

Užtikrindami kokybę ir patikimumą nuo pat pirmųjų darbų, Toyota hibridai taps nepakeičiamais Jūsų komandos nariais. Privalumų teikia ne tik mažiau besidėvinčios dalys, pvz., stabdžių kaladėlės ir diskai. Hibridiniai modeliai taip pat turi penkerių metų arba 150 000 km* garantinį laikotarpį, įsigijus naują automobilį, o po kasmetinės Hybrid Health Check patikros Jums galios vienerių metų arba 15 000 km* papildoma nemokama hibridinio akumuliatoriaus apsauga – ir taip iki dešimtojo automobilio gimtadienio. Rūpintis automobilių parku dar niekada nebuvo taip paprasta.

* Priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau.

MAŽESNĖS EMISIJOS IR IŠLAIKYMO KAINA

Toyota hibridai padeda verslui niekada nesustoti ir tuo pačiu teikia didelį dėmesį gamtos saugojimui. Pasižymintys klasėje pirmaujančiais CO2 emisijų rodikliais ir nedidelėmis degalų sąnaudomis, jie mažiau kenkia aplinkai, taip pat saugo vairuotojus ir sutaupo įmonės lėšų, nes padeda mažinti mokesčius ir išlaikymo sąnaudas.

Pasirinkite hibridą

Atstovybių tinklas

Toyota puikiai pastebima Baltijos valstybėse. Taip yra dėl plataus atstovybių tinklo: turime 20 pardavimo salonų, 24 priežiūros servisus ir 15 kėbulo remonto dirbtuvių. Dauguma mūsų atstovybių atitinka aplinkos apsaugos valdymo sistemos standartą ISO 14001.

Paslaugos verslo klientams

Extracare paslauga suteikia galimybę pratęsti garantiją iki penkerių metų. Tai reiškia, kad garantija galios tol, kol turėsite transporto priemonę, ir dėl to nepatirsite nenumatytų išlaidų.

Originali Toyota garantija
3 metai arba 100 000 km
+1 metų garantija – 360 Eur Toyota RAV4 pavyzdys
+2 metų garantija – 591 Eur

Iki dešimties metų nemokama pagalba kelyje visoje Europoje. Paslauga apima šią riziką:

 • Mechaninis gedimas
 • Nelaimingas atsitikimas
 • Pasibaigę degalai
 • Akumuliatoriaus iškrova
 • Padangos gedimas
 • Raktų pametimas arba pamiršimas užrakintame automobilyje

Eurocare automobilių pagalba galioja „Toyota Baltic“ AS atvežtiems ir oficialios atstovybės parduotiems automobiliams visą garantijos laikotarpį. Tikslesnės sąlygos pateiktos svetainėje www.toyota.lt.

Jei Jūsų įmonė veikia ne vienoje Baltijos valstybėje, Toyota yra geriausias pasirinkimas, nes galime užtikrinti tokias pačias įsigijimo sąlygas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Greitosios priežiūros Toyota Express paslauga kainuoja tiek pat, kiek ir paprasta, o tai reiškia, kad neturėsite jokių papildomų išlaidų. Tačiau sutaupysite brangaus laiko, nes prie automobilio vienu metu dirba mažiausiai du mechanikai ir priežiūra atliekama ne ilgiau nei valandą. Visose Toyota atstovybėse klientų laukiamajame yra nemokamas belaidis internetas, tad darbo reikalus galėsite tvarkyti ir tuo metu, kai bus atliekami Jūsų automobilio priežiūros darbai.

 • Kaina ta pati kaip ir už įprastą priežiūrą, t. y. papildomas mokestis netaikomas.
 • Sutartas priežiūros laikas.
 • Ridą atitinkanti nuodugni priežiūra.
 • Priežiūros darbai per 1 valandą.
 • Kol automobilis tvarkomas, galimybė naudotis internetu.
 • Prie vieno automobilio dirba du mechanikai – dvigubas greitis.
 • Jeigu, kol atliekami darbai, liksite pas mus, sutaupysite laiko, kurį sugaištumėte važiuodami iš darbo į atstovybę ir atgal.

PAPRASTA UŽSISAKYTI

Jums nereikia eiti į banką.

GREITI ATSAKYMAI

Teigiamas atsakymas Jus pasiekia per valandą.

NEMOKAMAS LIZINGO KEITIMAS

Senas lizingas nemokamai keičiamas perkant naują Toyota.

DAUGIAU GALIMYBIŲ

Prie esamo lizingo galima pridėti papildomą įrangą ir techninės priežiūros paslaugas.

3 LIZINGO PAKETAI

Pasirinkite tą, kuris atitinka Jūsų norus ir galimybes.
Lizingo skaičiuoklė

Pakaitinis automobilis

Kol Jūsų automobilis dėl draudiminio įvykio bus remontuojamas, Jums nemokamai suteiksime pakaitinį automobilį.

Nemokama pagalba kelyje

Jei esate priversti sustoti kelyje dėl pažeistos padangos, tuščio degalų bako ar eismo įvykio, skambinkite numeriu +370 5 268 3850 dėl nemokamos pagalbos.

Originalios atsarginės dalys

Naudojame tik naujas originalias Toyota dalis. Taigi galite būti tikri, kad Jūsų automobilis po remonto bus kaip naujas.

Pirmieji metai – nauja vertė

Jei naujasis Toyota automobilis yra visiškai sunaikinamas ar pavagiamas per pirmuosius metus, kompensuojame pradinę Jūsų automobilio vertę.

Įgaliotos Toyota remonto dirbtuvės

Galite būti tikri, kad Jūsų automobilis bus remontuojamas taip, kaip tai yra numatoma pagal gamyklos reikalavimus, taip pat lieka galioti automobilio garantija.

Franšizė

Susidūrus su laukiniu žvėrimi ir keičiant stiklą, franšizė yra nuo 0 Eur, kitais atvejais – nuo 75 Eur.
Draudimo skaičiuoklė

Kai automobiliui sukanka 5 metai ar juo nuvažiuojama 100 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau) ir yra atliekama kasmetinė hibridinio automobilio sistemos patikra, hibridinio akumuliatoriaus apsauga pratęsiama vieneriems metams arba 15 000 km.

Atliekant hibridinės sistemos patikrą, hibridinio akumuliatoriaus apsauga gali būti atnaujinama kasmet, iki automobiliui sukaks 10 metų. Tai ilgam suteikia ramybę ir vairavimo malonumą, netgi pasibaigus garantijos galiojimui. Be to, ši programa padeda išlaikyti aukštą Jūsų automobilio likutinę vertę.

Toyota visame pasaulyje garsėja kaip patvarių ir saugių automobilių gamintoja. Pasitikime savo gaminiais ir dėl to galime pasiūlyti ilgalaikę garantiją visiems Toyota automobiliams visoje Europoje. Klientų sielos ramybė yra mūsų prioritetas, todėl Jūsų Toyota modeliui suteikiame penkerių metų arba 150 000 km garantiją.