Toyota Business Plus

Kokybė, ilgaamžiškumas ir patikimumas

TÜV PRIZO LAIMĖTOJA 6 METUS IŠ EILĖS

Bendrovei Toyota visuomet labai svarbi kokybė. Šios pastangos buvo įvertintos – jau kelerius metus iš eilės mums suteikiamas žurnalo „AutoBild“ TÜV kokybės prizas. TÜV prizas suteikiamas remiantis duomenimis apie tai, kiek patenkinti klientai, koks yra automobilių patikimumas ir ilgaamžiškumas.

„CAR BRAND HEALTH“ APKLAUSA NR. 1

Baltijos valstybėse 2014 m. „TNS Emor“ atlikta apklausa „Car Brand Health“ patvirtino, kad pagal kokybę ir patvarumą geriausia automobilių markė yra Toyota. Lietuvoje ji pirmavo keliose kategorijose: puikaus aptarnavimo tinklo ir geros techninės priežiūros po pardavimo kategorijoje. Toyota buvo pirma ir lojalumo kategorijoje – dauguma šios automobilio markės savininkų išliktų ištikimi šiai bendrovei pirkdami ir kitą automobilį.

Gaunama nauda

Dėl patikimų variklių ir atsarginių dalių Toyota automobilius išlaikyti nėra brangu. Mūsų modelių išliekamoji vertė yra aukšta, o priežiūros išlaidos mažos. Toyota Safety Sense suteikia didesnį saugumą ir padeda išvengti remonto darbų. Toyota Safety Sense padeda išvengti susidūrimų, aptinka eismo juostas ir įspėja apie užvažiavimą ant jos bei padeda pastebėti pėsčiuosius.

Hibridinių automobilių teikiami privalumai verslui

Toyota hibridiniai automobiliai gali puikiai įsilieti į Jūsų įmonės automobilių parką. Jie pasižymi klasėje pirmaujančia žemiausia išlaikymo kaina, aukštos kokybės specifikacijomis ir nepaprastai mažomis CO2 emisijomis, o tai padeda sumažinti mokesčius. Mūsų hibridai pasirengę sunkiai dirbti, kad sutaupytų Jūsų verslui pinigų.

Plačiausias hibridų pasirinkimas

Nuo pat 1997 m. mūsų hibridinių automobilių šeima nenustoja augusi. Dabar galima pasirinkti iš septynių kėbulo tipų, įskaitant kompaktiškąjį Yaris Hybrid, aukštos kokybės hečbeką Auris, erdvų Auris Touring Sports ir neprilygstamą RAV4 Hybrid. Būdami hibridinių automobilių lyderiais galėsime pasiūlyti variantą, kuris atitiks bet kokius Jūsų verslo poreikius.

Užtikrinta kokybė ir patikimumas

Užtikrindami kokybę ir patikimumą nuo pat pirmųjų darbų, Toyota hibridai taps nepakeičiamais Jūsų komandos nariais. Privalumų teikia ne tik mažiau besidėvinčios dalys, pvz., stabdžių kaladėlės ir diskai. Hibridiniai modeliai taip pat turi penkerių metų arba 100 000 km* garantinį laikotarpį, įsigijus naują automobilį, o po kasmetinės Hybrid Health Check patikros Jums galios vienerių metų arba 15 000 km* papildoma nemokama hibridinio akumuliatoriaus apsauga – ir taip iki dešimtojo automobilio gimtadienio. Rūpintis automobilių parku dar niekada nebuvo taip paprasta.

* Priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau.

MAŽESNĖS EMISIJOS IR IŠLAIKYMO KAINA

Toyota hibridai padeda verslui niekada nesustoti ir tuo pačiu teikia didelį dėmesį gamtos saugojimui. Pasižymintys klasėje pirmaujančiais CO2 emisijų rodikliais ir nedidelėmis degalų sąnaudomis, jie mažiau kenkia aplinkai, taip pat saugo vairuotojus ir sutaupo įmonės lėšų, nes padeda mažinti mokesčius ir išlaikymo sąnaudas.

Pasirinkite hibridą

Atstovybių tinklas

Toyota puikiai pastebima Baltijos valstybėse. Taip yra dėl plataus atstovybių tinklo: turime 20 pardavimo salonų, 24 priežiūros servisus ir 15 kėbulo remonto dirbtuvių. Dauguma mūsų atstovybių atitinka aplinkos apsaugos valdymo sistemos standartą ISO 14001.

KLIENTŲ REKOMENDACIJŲ* BALAS BALTIJOS ŠALYSE.

Mums svarbu, kad klientai mus rekomenduotų. Toyota kompanijoje suprantame, kaip svarbu yra pateisinti klientų lūkesčius. Sukūrėme stiprius darbo procesus ir žinome, kaip svarbu įvertinti rezultatus. Remdamiesi šiuo požiūriu siekiame užtikrinti vienodą klientų aptarnavimą visose trijose Baltijos šalyse, nepriklausomai nuo atstovybės vietos ar dydžio. Siekdami užtikrinti didžiausią klientų pasitenkinimą naudojame rekomendacijos rodiklį, pagal kurį nuolat vertiname situaciją.

* Klientų, kurie mus rekomenduotų draugams, skaičius.

Paslaugos verslo klientams

Extracare paslauga suteikia galimybę pratęsti garantiją iki penkerių metų. Tai reiškia, kad garantija galios tol, kol turėsite transporto priemonę, ir dėl to nepatirsite nenumatytų išlaidų.

Originali Toyota garantija
3 metai arba 100 000 km
+1 metų garantija – 360 Eur Toyota Avensis pavyzdys
+2 metų garantija – 591 Eur

Trejus metus nemokama pagalba kelyje visoje Europoje. Paslauga apima šią riziką:

 • Mechaninis gedimas
 • Nelaimingas atsitikimas
 • Pasibaigę degalai
 • Akumuliatoriaus iškrova
 • Padangos gedimas
 • Raktų pametimas arba pamiršimas užrakintame automobilyje

Eurocare automobilių pagalba galioja „Toyota Baltic“ AS atvežtiems ir oficialios atstovybės parduotiems automobiliams visą garantijos laikotarpį. Tikslesnės sąlygos pateiktos svetainėje www.toyota.lt.

Jei Jūsų įmonė veikia ne vienoje Baltijos valstybėje, Toyota yra geriausias pasirinkimas, nes galime užtikrinti tokias pačias įsigijimo sąlygas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Greitosios priežiūros Toyota Express paslauga kainuoja tiek pat, kiek ir paprasta, o tai reiškia, kad neturėsite jokių papildomų išlaidų. Tačiau sutaupysite brangaus laiko, nes prie automobilio vienu metu dirba mažiausiai du mechanikai ir priežiūra atliekama ne ilgiau nei valandą. Visose Toyota atstovybėse klientų laukiamajame yra nemokamas belaidis internetas, tad darbo reikalus galėsite tvarkyti ir tuo metu, kai bus atliekami Jūsų automobilio priežiūros darbai.

 • Kaina ta pati kaip ir už įprastą priežiūrą, t. y. papildomas mokestis netaikomas.
 • Sutartas priežiūros laikas.
 • Ridą atitinkanti nuodugni priežiūra.
 • Priežiūros darbai per 1 valandą.
 • Kol automobilis tvarkomas, galimybė naudotis internetu.
 • Prie vieno automobilio dirba du mechanikai – dvigubas greitis.
 • Jeigu, kol atliekami darbai, liksite pas mus, sutaupysite laiko, kurį sugaištumėte važiuodami iš darbo į atstovybę ir atgal.

PAPRASTA UŽSISAKYTI

Jums nereikia eiti į banką.

GREITI ATSAKYMAI

Teigiamas atsakymas Jus pasiekia per valandą.

NEMOKAMAS LIZINGO KEITIMAS

Senas lizingas nemokamai keičiamas perkant naują Toyota.

DAUGIAU GALIMYBIŲ

Prie esamo lizingo galima pridėti papildomą įrangą ir techninės priežiūros paslaugas.

3 LIZINGO PAKETAI

Pasirinkite tą, kuris atitinka Jūsų norus ir galimybes.
Lizingo skaičiuoklė

Pakaitinis automobilis

Kol Jūsų automobilis dėl draudiminio įvykio bus remontuojamas, Jums nemokamai suteiksime pakaitinį automobilį.

Nemokama pagalba kelyje

Jei esate priversti sustoti kelyje dėl pažeistos padangos, tuščio degalų bako ar eismo įvykio, skambinkite numeriu +370 5 268 3850 dėl nemokamos pagalbos.

Originalios atsarginės dalys

Naudojame tik naujas originalias Toyota dalis. Taigi galite būti tikri, kad Jūsų automobilis po remonto bus kaip naujas.

Pirmieji metai – nauja vertė

Jei naujasis Toyota automobilis yra visiškai sunaikinamas ar pavagiamas per pirmuosius metus, kompensuojame pradinę Jūsų automobilio vertę.

Įgaliotos Toyota remonto dirbtuvės

Galite būti tikri, kad Jūsų automobilis bus remontuojamas taip, kaip tai yra numatoma pagal gamyklos reikalavimus, taip pat lieka galioti automobilio garantija.

Franšizė

Susidūrus su laukiniu žvėrimi ir keičiant stiklą, franšizė yra nuo 0 Eur, kitais atvejais – nuo 75 Eur.
Draudimo skaičiuoklė

Kai automobiliui sukanka 5 metai ar juo nuvažiuojama 100 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau) ir yra atliekama kasmetinė hibridinio automobilio sistemos patikra, hibridinio akumuliatoriaus apsauga pratęsiama vieneriems metams arba 15 000 km.

Atliekant hibridinės sistemos patikrą, hibridinio akumuliatoriaus apsauga gali būti atnaujinama kasmet, iki automobiliui sukaks 10 metų. Tai ilgam suteikia ramybę ir vairavimo malonumą, netgi pasibaigus garantijos galiojimui. Be to, ši programa padeda išlaikyti aukštą Jūsų automobilio likutinę vertę.

Hibridinio automobilio akumuliatoriaus papildoma apsauga 1 metus arba 15 000 km, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau
Hibridinės sistemos priežiūra Papildomos hibridinio akumuliatoriaus apsaugos programos sertifikavimas

Toyota visame pasaulyje garsėja kaip patvarių ir saugių automobilių gamintoja. Pasitikime savo gaminiais ir dėl to galime pasiūlyti ilgalaikę garantiją visiems Toyota automobiliams visoje Europoje.

3
metų

100 000 km automobilių garantija

5
metų

Hibridinių komponentų garantija

10
metų

Papildoma 10 metų hibridinio akumuliatoriaus apsauga, atliekant kasmetinius priežiūros darbus

Bendroji garantija

Hibridinių komponentų garantija

Papildoma hibridinio akumuliatoriaus apsauga

Dažų sluoksnio ir paviršiaus korozijos garantija

Garantija nuo kiauryminės korozijos

100 000 km *

100 000 km *

0123456789101112

Priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau. Kai 100 000 km nuvažiuojama pirmaisiais metais, garantija galioja visiems metams (12 mėnesių).

Modelių meniu

Raskite tinkamą Toyota modelį

Verslo klientų konsultantai

UAB „Autotoja“

Tomas Noreika

Pardavimo vadovas

Savanorių pr. 447A, 49185 Kaunas

Telefonas: (+370) 640 30 191

tomas.noreika@autotoja.lt