battery Hibridas kraunasi

Benediktas renkasi hibridą

Iki 50% važiavimo – vien elektros režimu
Toyota hibrido nereikia įkrauti iš elektros lizdo.
Automatinė pavarų dėžė yra standartinė įranga

Iki 50% važiavimo – vien elektros režimu

Šis skaičius nėra gautas laboratorijoje. Tai realių žmonių, atlikusių realius bandomuosius važiavimus Toyota hibridiniais automobiliais čia, Lietuvoje, rezultatas. Ateikite ir išbandykite Toyota hibridus bei sužinokite, kiek galite nuvažiuoti vien elektros režimu.

KODĖL HIBRIDINIS AUTOMOBILIS?

Su Toyota hibridiniais automobiliais kasdienės kelionės taps paprastesnės ir malonesnės. Važiuojant elektros režimu, galėsite pailsėti nuo triukšmo ir patirti visišką ramybę. Be to, hibridinio automobilio akumuliatoriaus nereikia įkrauti iš išorinio tinklo. Kelionės metu jis įsikrauna tiek energija, pagaminama benzininio variklio, tiek energija, susidarančia stabdant. Tačiau svarbiausias dalykas – hibridinis automobilis sutaupys daug degalų ir taip pat pademonstruos Jūsų požiūrį į ekologiją, nes Toyota hibridinių automobilių CO2 teršalų emisijos yra mažiausios savo klasėse.

Vairuok naują automobilį kas 4 metus!

Toyota Next yra naujas lizingo sprendimas, kuris leidžia įsigyti naują Toyota automobilį ir pakeisti savo senąjį lengviau nei bet kada. Visu procesu pasirūpins Toyota - mūsų atstovas susisieks su Jumis ir pateiks specialų asmeninį pasiūlymą. O esamos lizingo sutarties nutraukimo atveju nebus taikomas joks papildomas mokestis. Naudojantis Toyota Next paslaugomis, Jūs visuomet galėsite mėgautis naujausiu, išmaniausiu ir saugiausiu Toyota modeliu.

Toyota hibriduose montuojamas TOYOTA SAFETY SENSE* saugos sistemų paketas ir automatinė pavarų dėžė

  • PRE-COLLISION SISTEMA
  • NUKRYPIMO IŠ VAŽIUOJAMOSIOS JUOSTOS ĮSPĖJAMOJI SISTEMA
  • AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA
  • Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema
  • ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA
  • PRE-COLLISION SISTEMA SU PĖSČIŲJŲ FIKSAVIMO FUNKCIJA

* Esamos sistemos priklauso nuo pasirinkto modelio ir komplektacijos. Daugiau informacijos teiraukitės atstovyėje.

Išsirinkite savo hibridą

TĘSKITE SAVO KELIONĘ